ISTANBUL - Conrad İstanbul Bosphorus yeni yıla daha sağlıklı bir başlangıç yapmanız için sizi özel nefes eğitimi seminerlerine davet ediyor. Dünya Serbest Dalış Şampiyonu ve Nefes Eğitmeni Cenk Devrim Ulusoy'un "Nefesini Yönet, Hayatına Yön Ver!" sloganıyla gerçekleştirdiği bu özel seminerler her pazar günü saat 14.00'te Conrad İstanbul Bosphorus'un sağlık kulübünde gerçekleşecek.

Sağlıklı, zinde ve daha bilinçli bir yaşam için büyük bir önem taşıyan nefes yönetimiyle, stres yönetimi, konsantrasyon, panik atak, odaklanma, diyafram kullanımı ve sağlıklı yaşam gibi önemli konularda bilgi sahibi olabileceksiniz. Nefes yönetimiyle ilgili normal hayatınızda da kullanabileceğiniz ve pratik bilgiler öğrenebileceğiniz bu özel seminerlerin 8 seanslık kişi başı fiyatı 2.000TL.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için tel:0212 310 2629

Conrad Istanbul Bosphorus, Hilton'un 14 markasında geçerli, ödüllü müşteri programı HHonors® üyesidir. Hilton HHonors üyeleri Hilton web sitesi üzerinden doğrudan rezervasyon yaparak zamandan ve paradan tasarruf edebilir, çok özel indirim ve ücretsiz Wi-Fi kullanımı gibi avantajlardan faydalanabilir, ücretsiz konaklama için puan biriktirebilirler. Sektörün en iyi uygulaması olan Hilton Hhonors mobil aplikasyonu ile check-in işlemlerinizi dijital olarak yapabilir, odalarını mobil cihazları üzerinden seçebilirler.

Basın İletişim
Sade İletişim Danışmanlığı
Bilge Kutluğ 0537 767 62 34
bilge.kutlug@sadeiletisim.com

Conrad Istanbul Bosphorus Hakkında
Conrad Hotels & Resorts, yaşam, iş ve zevki kusursuzca birleştiren ve en büyük lüksün kendileri gibi olma lüksü olduğuna inanan yeni nesil, akıllı lüks gezginlerine hitap eder. Conrad konuklarına,  yenilikçi bir yolla yaratıcılıklarını destekleyecek 1 saatlik, 3 saatlik veya 5 saatlik deneyimlerden oluşan bir teklif sunuyor, www.stayinspired.com' da veya Conrad Concierge mobil uygulamasında yer alıyor. 5 kıtada 28 otelden oluşan Conrad, önde gelen küresel bir konaklama şirketi Hilton'un marklarından biridir. Rezervasyon yaptırarak Conrad ile bağlantı kurmak için: www.conradhotels.com veya www.conradhotels.com/offers. Facebook, Instagram, ve Twitter'dan takip ederek marka hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hilton Hakkında
Hilton (NYSE: HLT), 104 ülkede ve bölgede 796.000'den fazla odaya sahip yaklaşık 4.900 mülkten oluşan 14 dünya standartlarındaki marka portföyüyle lider bir küresel konukseverlik firmasıdır. Hilton, her otelde, her konuğa, her zaman olağanüstü deneyimler sunarak dünyanın en misafirperver şirketi olma misyonunu yerine getirmeye kendini adamıştır. Hilton bünyesinde Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio - A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn, Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations bulunuyor. Ayrıca ödüllü müşteri programı HHonors® 'da Hilton'un bünyesinde bulunmaktadır. Hilton HHonors üyeleri Hilton websitesi üzerinden doğrudan rezervasyon yaparak zamandan ve paradan tasarruf edebilir, çok özel indirim ve ücretsiz Wi-Fi kullanımı gibi avantajlardan faydalanabilir, ücretsiz konaklama için puan biriktirilebilmektedir. Sektörün en iyi uygulaması olan Hilton HHonors mobil aplikasyonu ile check-in işlemleri dijital olarak yapabilmekte, odalar mobil cihazları üzerinden seçilebilmek ve odaya girmek için Dijital Anahtar kullanabilmektedir. Daha fazla bilgi için news.hiltonworldwide.com  adresini ziyaret edin ve Hilton Worldwide ile   FacebookTwitterLinkedInInstagram and YouTube adreslerinden iletişim kurun.

Conrad Istanbul Bosphorus »