İSTANBUL - Conrad İstanbul Bosphorus içinde yer alan Conrad Spa Soul hizmetleri, Fransız "Charme D'Orient" spa ürünleriyle yüzyıllardır uygulanan tedavi tekniklerine çağdaş bir yaklaşım sunuyor. Size başka bir dünyanın kapılarını açan Conrad Spa Soul masaj ve bakım ritüelleriyle şehir hayatının getirdiği stres ve yorgunluktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca Conrad Spa Soul'un yenilenmenizi sağlayacak masaj ve bakımlarına tüm hafta boyunca 09:00-16:00 saatleri arasında %20 indirimli sahip olabilirsiniz.

Conrad Spa'nın klasikleşen masajlarından sıcak taş masajı, bedeninizin ihtiyacı olan rahatlamayı size sunuyor. Sıcak taş terapisi, tüm günün yorgunluğuyla gerginleşen kasların ihtiyaç duyduğu sirkülasyon sağlarken, metabolizmanızı da hızlandırıyor. 75 dakikalık sıcak taş masajından 440 TL'ye yararlanabilirsiniz.

Conrad Spa Soul'ün şehir hayatının stresi ve yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenlere sunduğu diğer seçenek stresten arındırıcı masaj ile sinir sistemini sakinleştirerek duyguları canlandırıyor. Kendinizi bulutların üzerinde hissetmenizi sağlayacak 90 dakikalık masajın ücreti ise 550 TL.

Conrad Spa Soul'un yenilenen türk hamamı, düğün öncesi gelin hamamı düzenlemek isteyenler için de güzel bir alternatif olacak. Gelin hamamı kapsamında; gelin ve konuklar geleneksel hamam uygulamasını günümüzün en gelişmiş bakım olanaklarıyla yaşama fırsatı yakalayacaklar.

Detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için: 0 212 310 25 25

Conrad Istanbul Bosphorus, Hilton'un 14 markasında geçerli, ödüllü müşteri programı HHonors® üyesidir. Hilton HHonors üyeleri Hilton web sitesi üzerinden doğrudan rezervasyon yaparak zamandan ve paradan tasarruf edebilir, çok özel indirim ve ücretsiz Wi-Fi kullanımı gibi avantajlardan faydalanabilir, ücretsiz konaklama için puan biriktirebilirler. Sektörün en iyi uygulaması olan Hilton Hhonors mobil aplikasyonu ile check-in işlemlerinizi dijital olarak yapabilir, odalarını mobil cihazları üzerinden seçebilirler.

Basın İletişim
Sade İletişim Danışmanlığı
Emin Divriklioğlu 0542 272 77 22
emin.divriklioglu@sadeiletisim.com

Conrad Istanbul Bosphorus Hakkında
Conrad Hotels & Resorts
, yaşam, iş ve zevki kusursuzca birleştiren ve en büyük lüksün kendileri gibi olma lüksü olduğuna inanan yeni nesil, akıllı lüks gezginlerine hitap eder. Conrad konuklarına,  yenilikçi bir yolla yaratıcılıklarını destekleyecek 1 saatlik, 3 saatlik veya 5 saatlik deneyimlerden oluşan bir teklif sunuyor, www.stayinspired.com' da veya Conrad Concierge mobil uygulamasında yer alıyor. 5 kıtada 28 otelden oluşan Conrad, önde gelen küresel bir konaklama şirketi Hilton'un marklarından biridir. Rezervasyon yaptırarak Conrad ile bağlantı kurmak için: www.conradhotels.com veya www.conradhotels.com/offers. Facebook, Instagram, ve Twitter'dan takip ederek marka hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hilton Hakkında
Hilton (NYSE: HLT), 104 ülkede ve bölgede 800.000'den fazla odaya sahip yaklaşık 4.900 mülkten oluşan 14 dünya standartlarındaki marka portföyüyle lider bir küresel konukseverlik firmasıdır. Hilton, her otelde, her konuğa, her zaman olağanüstü deneyimler sunarak dünyanın en misafirperver şirketi olma misyonunu yerine getirmeye kendini adamıştır. Hilton bünyesinde Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio - A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn, Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations bulunuyor. Ayrıca ödüllü müşteri programı HHonors® 'da Hilton'un bünyesinde bulunmaktadır. Hilton HHonors üyeleri Hilton websitesi üzerinden doğrudan rezervasyon yaparak zamandan ve paradan tasarruf edebilir, çok özel indirim ve ücretsiz Wi-Fi kullanımı gibi avantajlardan faydalanabilir, ücretsiz konaklama için puan biriktirilebilmektedir. Sektörün en iyi uygulaması olan Hilton HHonors mobil aplikasyonu ile check-in işlemleri dijital olarak yapabilmekte, odalar mobil cihazları üzerinden seçilebilmek ve odaya girmek için Dijital Anahtar kullanabilmektedir. Daha fazla bilgi için news.hiltonworldwide.com  adresini ziyaret edin ve Hilton Worldwide ile   FacebookTwitterLinkedInInstagram and YouTube adreslerinden iletişim kurun. 

 

 

Conrad Istanbul Bosphorus »